The QUANG TRI ELECTRICITY COMPANY has issued a Tender notice for the procurement of a Package 01/Sc: Construction and Repair of Cars 73C-011.99, 73A- 119.87 and 74A- 049.58 in the Viet Nam. This Tender notice was published on 12 May 2026 and is scheduled to close on 20 May 2026, with an estimated Tender value of Refer Document. Interested bidders can access detailed Tender information, eligibility criteria, and complete bidding documents by referencing TOT Ref No. 141098339 and Registering on the platform.
Procurement Summary
Country: Viet Nam
Summary: Package 01/Sc: Construction and Repair of Cars 73C-011.99, 73A- 119.87 and 74A- 049.58